Kontakta oss

Vi har kontor på Magasinsgatan 24 i Göteborg.
Tror ni att vi skulle kunna hjälpa er eller vara en intressant partner för ett kommande projekt, tveka inte att höra av er.

Använd formuläret här, slå en signal eller skicka ett mail på info@braboende.se.

Adress
Bra Boende Centralt
Magasinsgatan 24, 411 18 Göteborg
031- 20 50 00, info@braboende.se

Oscar Taube
VD, partner. Ansvarig nyproduktion
0708-90 06 64
oscar@braboende.se

Carmen Barbero
Ansvarig ombildning
0708-99 06 07
carmen@braboende.se

Daniel Hedberg
Partner. Projektledare nyproduktion & ombildning
0702-56 60 02
daniel@braboende.se

Henrik Mahan
Partner. Projektledare nyproduktion
0734-22 40 88
henrik@braboende.se

Peter Lantz
Projektledare, nyproduktion & ombildning
0704-04 23 44
peter@braboende.se

Maja Eriksson
Biträdande projektledare, nyproduktion & ombildning
0735-41 18 72
maja@braboende.se

Vi vet av erfarenhet att vårt boende alltid kommer vara en central fråga.

Oscar Taube, Bra Boende Centralt